Продавец ТОВ "КОМПАНІ "ПЛАЗМА" развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
КОМПАНІ ПЛАЗМА - матеріально-технічне постачання підприємств промислової сфери
+380577548782
+380577814940
+380577814940
Корзина

Насоси консольні К, КМ, КМП

Насос К, КМ і КМП - відцентровий консольний насос, з опорою на корпусі, одноступінчатий з горизонтальним осьовим підведенням рідини до робочого колеса. Він призначений для перекачування в стаціонарних умовах чистої (не морської) або злегка каламутної води (рН = 6 ... 9).
Характеристики рідини, яку перекачує водяний насос, повинні бути схожі з водою: в'язкість до 0,0000036м² / с, подібна хімічна активність, температура до 358 К (85 ° С) (якщо застосовувати сальникове ущільнення то можлива подача води до 105 ° С), мікротвердістю не більше 650кгс / мм і т.д.

Призначення і технічні характеристики насосів типу К і КМ ідентичні, при цьому насосні агрегати типу КМ мають менші габаритні розміри і масу. У насосах КМП використовується подовжений вал і робоче колесо зі спеціального сплаву.

Консольне насосне обладнання для чистої води має широку сферу застосування, а саме: водопроводи, теплопроводи, насосні станції міської (в системах водного комунального господарства), промислового і сільського водопостачання (для зрошення, іригації і осушення) і т.д. Не використовуються у вибухонебезпечних і пожежонебезпечних приміщеннях.