Продавец ТОВ "КОМПАНІ "ПЛАЗМА" развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
КОМПАНІ ПЛАЗМА - матеріально-технічне постачання підприємств промислової сфери
+380577548782
+380577814940
+380577814940
Корзина

ПРО НАС

ТОВ "КОМПАНІ" ПЛАЗМА"- матеріально-технічне постачання

 

 

 

 

 

На даний момент великі, середні та малі підприємства мають досить широкий спектр потреб - обладнання, матеріали, сировина, інструменти, запчастини, комплектуючі, господарські товари та інше.

 

Наша компанія забезпечує такі підприємства та організації всіма необхідними матеріальними ресурсами, а також вирішує всі логістичні завдання в найкоротші терміни і на взаємовигідних умовах.

 

Даний вид послуги вибирають ті, хто цінує свій час і гроші, хоче працювати тільки з одним постачальником і цінує індивідуальний підхід та вигідні умови.

 

Основні наші напрямки: промислове обладнання (вантажопідйомне обладнання, лебідки, талі, тельфери, крани, домкрати, насоси та насосні агрегати, редуктори і мотор-редуктори, вентилятори, електродвигуни, шахтне обладнання) та запчастини до нього; вироби з металу, пружини, різний інструмент і ін.

 

За довгий час роботи в цій галузі фахівцями нашої компанії накопичений великий досвід роботи з різними клієнтами - від відділів постачання великих промислових підприємств до невеликих приватних фірм.